[PPNL-Techteam] Fw: Twee verzoekjes
Azonata
henry.van.der.burgt at piratenpartij.nl
Tue Aug 7 17:12:51 CEST 2012
Weet niet zeker of dit was aangekomen, maar het leek me beter om het maar even op de mailinglijst te zetten.
From: Henry van der Burgt
Sent: Tuesday, August 07, 2012 12:56 AM
To: casper.gielen op piratenpartij.nl
Subject: Twee verzoekjes
Hey Casper,
ik had even twee technische verzoekjes waar je misschien even naar zou kunnen kijken.
1. Mijn centrale account (op de manager site) is nu gekoppeld aan mijn persoonlijke e-mail. Deze provider is echter overgenomen door Online en om die reden heb ik binnenkort niet langer toegang tot dit e-mailadres. Zou mijn account (username Azonata) gekoppeld kunnen worden aan mijn piratenpartij mailadres henry.van.der.burgt op piratenpartij.nl? Ik zag geen optie om dit zelfstandig te doen op de account management site.
2. Op de wiki staat momenteel een limiet van 2 mb voor het uploaden van bestanden. Dit is wel aan de erg lage kant, sommige pdfs zijn al meer dan dat. Zou deze limiet kunnen worden opgeschoven tot een wat praktischer niveau? 10 mb lijkt me een goed uitgangspunt. Natuurlijk houden we er dan wel oog op dat er niet van alles en nog wat op geplaatst wordt, het gaat dan echt puur om echt goede afbeeldingen of erg relevante pdf documenten. https://www.dokuwiki.org/faq:uploadsize geeft meer informatie.
Vriendelijke groet,
Henry
P.S. is er nog vooruitgang geboekt met de meest recente wiki update (Angua)? Ik zag dat er een plug-in bestaat waarmee wiki-beheerders extern via het internet kunnen updaten (https://www.dokuwiki.org/plugin:upgrade), dus gewoon vanuit de beheerspagina. Hiervoor is echter wel volledige toegang tot alle wiki files vereist, en daarom lijkt dit me bij ons dus helaas niet mogelijk. Maar ik dacht ik gooi het in de groep :)
------------- volgend deel ------------
Een HTML-bijlage is gescrubt...
URL: <https://lists.piratenpartij.nl/mailman/private/techteam/attachments/20120807/04c2ff4b/attachment.html>
More information about the Techteam
mailing list