[Communicatie] Fwd: Pirate Cinema op Roest & Magneet Festival

quisqo henk.heslinga op piratenpartij.nl
Za Jul 13 21:12:58 CEST 2013


Magneet festival, weet ook niet waarom die erbij stond, is een ander festival dan Pirate Cinema op Roest, het pirate cinema festival vind plaats van 2 t/m 10 augustus.

Het gaat om de zaterdagavond, 3 augustus, en dit zijn de onderwerpen:
Bij deze de draft programma van Pirate Cinema op Roest. Ik wil jullie vragen om een avond te organiseren met themes zoals Author Rights, Copy right issues, Films and music copy right or Copy left. en als jullie zelf andere groepen en mensen willen uitnodigen dat is zeker mogelijk. Willen jullie pannel discussie of workshops organiseren dat kan zeker ook. 


Groet,
henk

----- Oorspronkelijk bericht -----
Van: "Harmke Lubbers" <harmkelubbers op hotmail.com>
Aan: "Corina" <corina.hulsman op piratenpartij.nl>, "communicatie PP" <communicatie op lists.piratenpartij.nl>
Cc: "Bob Sikkema | Piratenpartij Nederland" <bob.sikkema op piratenpartij.nl>, "Joey Caton" <joeycaton op gmail.com>
Verzonden: Zaterdag 13 juli 2013 18:35:39
Onderwerp: Re: [Communicatie] Fwd: Pirate Cinema op Roest & Magneet Festival



Hoi, 

Zie dat dat festival is van 23 augustus t/m 15 september. Dus vraag me af of de datum van 3 augustus klopt. Zie inderdaad wat interessante dingen staan die wellicht wel aansluiten bij de visie van de PiratenPartij. 

http://www.magneetfestival.nl/ 
"Inspiratie en Participatie 
Magneet Festival wil een verbinding gaan maken tussen bestaande festival tradities (Burning Man) en hedendaagse trends en middelen (crowdsourcing, co-creatie en online delen). 

Magneet Festival wil traditie en nieuwe media bij elkaar brengen en kanaliseren in een community en een festival dat door haar bezoekers zelf wordt gecreëerd. Kunst wordt zo verenigd met maatschappelijke bewustwording. Passieve kunst beleving wordt actieve cultuurparticipatie." 
"Het internetplatform 
Magneet Festival internetplatform is de ‘virtuele motor’ van het Magneet Festival. Deze nieuwe online community biedt festival liefhebbers, creatieven en sponsors een omgeving om elkaar te ontmoeten, ideeën en ervaringen uit te wisselen, en samen te werken aan de realisatie van een ‘crowdsourced’ festivalprogramma. Lees hier meer over How it works ." 


Ziet er inderdaad wel uit als een festival waar we zouden kunnen staan. Wellicht handig om het over de lijst te gooien voor de mening van andere piraten en voor vrijwilligers? 3 augustus kan ik niet, maar als het vanaf 23 augustus is, dan heb ik wellicht wel tijd. En heb inderdaad nog wat posters en 2 vlaggen. Voor shirts contact opnemen met de drukker denk ik. Zal het er volgende week ook ff over hebben op de PP kroegmeet in A'dam. 

xxx 
Harmke 


> Date: Fri, 12 Jul 2013 17:03:00 +0200 
> Subject: Re: [Communicatie] Fwd: Pirate Cinema op Roest & Magneet Festival 
> From: corina.hulsman op piratenpartij.nl 
> To: communicatie op lists.piratenpartij.nl 
> CC: bob.sikkema op piratenpartij.nl; joeycaton op gmail.com; harmkelubbers op hotmail.com 
> 
> Heb even geen idee of ik zelf kan, maar ik heb sowieso nog flinke 
> stapel posters en wat stickers hier liggen, die kunnen sowieso die 
> kant op ook. Harmke heeft ook nog wat spul geloof ik. 
> 
> --> gaat over promo-iets bij Roest op 3 augustus, Dirk is er bij. 
> 
> Op 12 juli 2013 15:53 heeft quisqo <henk.heslinga op piratenpartij.nl> 
> het volgende geschreven: 
> > het gaat om 3 augustus 's avonds kunnen een avondvullend programma in elkaar draaien. 
> > Het gaat over auteursrechten in films, Pirate cinema, en dergelijke. 
> > Goed idee PP Amsterdam moet daar zeker bij zijn. 

_______________________________________________
Communicatie discussielijst | Piratenpartij
Communicatie op lists.piratenpartij.nl
https://lists.piratenpartij.nl/mailman/listinfo/communicatie


More information about the Communicatie mailing list